{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


30 NOIEMBRIE

Buna ziua. Mi-am propus sa revin in randul celor care va ajuta cu sugestii pentru bunul mers al lucrurilor in Buzau. Trec la subiect. Astazi au functionat luminile pe toate strazile pe care am trecut si culmea inclusiv decoratiunile luminoase de pe B-dul Unirii. Mi se pare o risipa. Daca s-au verificat stalpii cu arse, cum banuiesc ca o sa vi se raspunda de catre cei responsabili, va informez ca aceasta constatare ar fi facut-o in orice noapte de dinaintea zilei de azi prin inspectarea de catre un „inspector” din primarie care ar fi putut sa-si noteze si sa transmita punctual situatia celor in drept pentru rezolvare. Sunt alaturi de D-voastra si echipa D-voastra pentru a aduce Buzaul acolo unde v-ati propus. La multi ani romani, la multi ani Romania!



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


Nota autor:
...stalpiii cu luminile arse...

1 Raspuns

Intrega retea de iluminat a fost pusa sub tensiune in timpul zilei pentru efectuarea bransamentelor la instalatia iluminatului festiv.
Va multumesc pentru sustinere!

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare