{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Acum am văzut că sunteți de ,,CUVÂNT „

V-am rugat sa rezolvați problema cu iluminatul si d-voastră va arde de statui. Se face săptămâna de cand suntem in bezna pe Nicolae Bălcescu. Ati promis si nimic…



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


1 Raspuns

Functionarea iluminatului public in zona mentionata este afectata de mai multe defectiuni ale retelei subterane de alimentare cu energie electrica a stalpilor de iluminat public.
Echipele Electrica Buzau lucreaza pentru localizarea acestor defecte si executarea lucrarilor de reparatii.
Sper ca problema sa fie rezolvata cat mai repede !
In rest, una-i una, alta-i alta !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare