{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Sesizare (703)

In fața blocului 17/1 din Dorobanți iese apa din asfalt. Am făcut joi 03.06.2021 sesizare către compania de apă. Apa iese in continuare din asfalt.
——-
Sesizare venită prin portalul BUZAU.NET



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


1 Raspuns

Problema rezolvata.
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

Cauta sesizari