{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Am locul de parcare ocupat de 4 zile

Buna dimineata, dle primar.Ma numesc Stelică Bordea .Va felicit pentru realegere in functie. Va rog, sfatuiti-ma cum sa procedez in urmatoarea problema : am concesionat locul de parcare nr148 situat in spatelePietei Dorobanti, mai exact parcarea de la bl.H5….Eu locuiesc peste strada Cașoca la bl. G14, ap.12. Al locul ocupat de autoturismul volvo BZ 82 JRD inca de joi seara. Vineri seara am chemat un echipaj al Politiei locale, au intocmit o hartie pe care au pus-o in parbriz si asta a fost tot. Astazi e luni , 28.12.2020. iar locul de parcare e in continuare ocupat de aceeasi masina. Eu parchez pe unde gasesc loc in strada.Va rog sa ma ajutati. Multumesc



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


1 Raspuns

Am transmis conducerii Politiei Locale sesizarea dumneavoastra !
Vom cauta solutii.
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

Cauta sesizari

Raspunsuri recente