{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


auto abandonat

Pe str. Zambilelor in fata la nr. 17 este un masina abandonata care are rotile lasate nr inmatriculare BZ – – ENZ!
Zace de mult timp acolo exact la intersectia Traian Vuia cu Zambilelor!



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


1 Raspuns

Autoturismul cu numarul de inmatriculare BZ.06.ENZ nu face obiectul Legii 421/2002 privind regimul juridic al vehiculelor fara stapan sau abandonate.
Acesta are ITP si RCA valabile.
Deci, nu-i putem face nimic legal !
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare