{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Autoutilitare parcate „dupa blocuri”

Buna ziua! Avem o problema ce se repeta constant pe noua numita „Aleea Platanilor” si anume in fiecare weekend (uneori si in timpul saptamanii) gasim parcate cateva autoutilitare de transport persoane pe strada mai sus mentionata. Aceste auto au numere ba de Prahova, ba de Ilfov, etc si ocupa 2-3 locuri de parcare pe o strada si asa aglomerata. Din cate am inteles a mai fost chemata politia pentru aceasta situatie, insa fara rezultat real. Si daca tot suntem la Aleea Platanilor, aceasta are nevoie de asfaltare; nu de mult s-au realizat niste gauri la intrarea pe strada, gauri ce au fost astupate la ochii soacrei, plus ca toata strada este ca dupa bombardament de cel putin 5 ani de cand locuiesc in zona. Va multumesc!



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


1 Raspuns
Cel mai bun raspuns

Voi trimite Politia Locala la constatare.
Legat de asfaltare, vom lua in atentie si Aleea Paltinilor.
Din pacate, avem foarte multe strazi cu probleme in Buzau si sper ca anul acesta si anul viitor sa ne apropiem de asfaltarea majoritatii lor.
Va multumesc !

Mai multe raspunsuri

Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

Gânduri pentru Noul An!

Gânduri pentru Noul An!

Publicată de Constantin Toma pe Luni, 14 ianuarie 2019

Raport 2 ani de mandat Primar Buzau

Cauta

Raspunsuri recente