{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Bec ars

La intersectia strazilor Baladei cu Columbelor, iluminatul nu mai functioneaza de vreo trei săptămâni, eate bezna. Ne-ati mai ajutat odata cu aceasta problema, va rog fiti bun si ne mai ajutati iar. Atunci problema a fost rezolvata pentru putin timp, este un defect electric, cand si cand face flama la acel stalp. Va mulțumesc!



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


1 Raspuns

In seara zilei de 08.01.2019 au fost remediate defectiunile aparute in alimentarea cu energie electrica a stalpului de iluminat public amplasat la intersectia strazilor Columbelor si Baladei din municipiul Buzau.
Multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

Gânduri pentru Noul An!

Gânduri pentru Noul An!

Publicată de Constantin Toma pe Luni, 14 ianuarie 2019

Raport 2 ani de mandat Primar Buzau

Cauta

Raspunsuri recente