{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Bec ars

Bună ziua domnule primar, cu două probleme vă deranjez.
1.Becul stradal de la intersecția străzilor Columbelor cu Baladei, nu mai funcționează de câteva zile.
2.Pe stâlpul de pe trotuarul din fața casei cu nr 1A(bloc 12A1),strada Columbelor, era cândva un coș de gunoi, de vreo săptămână a dispărut și nu a mai fost înlocuit.
Vă rog frumos să ne ajutați.
Mulțumesc!



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


1 Raspuns

1. S-a inlocuit becul in data de 08.09.2020.
2. S-a amplasat cosul de gunoi in data de 09.09.2020.
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

BUZĂU – FAPTE ȘI CIFRE

5 iunie 2016 – 5 iunie 2020

Primarul Municipiului Buzău Constantin Toma

Cauta sesizari

Raspunsuri recente