{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Bec cu probleme

Bună seara, domnule primar!
Felicitări pentru tot cea ce ați făcut pana acum.
Am și eu o problema și apelez la dvs. Locuiesc într-unul din imobilele de la nr. 30, de pe strada Plevnei. Lângă poarta curții este un stâlp al Renel care are un bec ce se stinge și se aprinde de nenumărate ori pe timpul nopții. Nu știu dacă este normal sa dacă asa, dar ne deranjează foarte tare. Ba se aprinde, ba se stinge, e un fel de picătură chinezeasca.
Va mulțumesc!



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


Nota autor:
Va mulțumesc, domnule primar!

2 Raspunsuri

Am transmis firmei de interventii sesizarea dumneavoastra!
Va multumesc!

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


In seara zilei de 04.12.2018 au fost remediate defectiunile aparute in alimentarea cu energie electrica a stalpului de iluminat public amplasat pe strada Plevnei nr.30 din municipiul Buzau.

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare