{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


BEC DEFECT

Buna ziua,
Becul de pe strada Nimfelor, vis-à-vis de numarul 17, se stinge si se aprinde toata noaptea. Pe cand becuri cu LED?
Multumesc!



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


2 Raspunsuri

Suntem intr-un proiect de studiu pentru reabilitarea intregului sistem de iluminat la nivelul intregului oras.
Am trimis sa fie rezolvata problema aparuta.
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


S-a procedat la inlocuirea becului cu functionare intermitenta pe strada Nimfelor, nr.17

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare