{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Becuri arse zona Kaufland – Pod Pasarelă Nehoiu

Cel putin 10 becuri led nu functioneaza in zona Kaufland Sud – Pasarelă Nehoiu



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


2 Raspunsuri

Vom verifica si vom lua masuri.
Va multumesc.

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Va comunicam faptul ca in seara zilei de 11.01.2019 au fost remediate defectiunile aparute in alimentarea cu energie electrica a stalpilor de iluminat public amplasati pe Calea Eroilor din municipiul Buzau, tronsonul delimitat de sensul giratoriu Kaufland Sud si Pasarela Nehoiu.

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

 

Gânduri pentru Noul An!

Gânduri pentru Noul An!

Publicată de Constantin Toma pe Luni, 14 ianuarie 2019

Raport 2 ani de mandat Primar Buzau

Cauta

Raspunsuri recente