{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


arse

În fata blocului 19H de pe Bd Unirii Nord, cât și peste drum nu mai funcționează iluminatul public.



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


1 Raspuns

Se vor lua masuri de remediere a problemelor sesizate de dumneavoastra.
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare