{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Blocare sens de mers

Buna ziua dl. Primar.

Doresc sa va rog si sa sugerez ca in fata la electrica si blocurile Electrica zona – Stadion sa nu se mai parcheze. Trebuie sa incepem sa renuntam la ideile bolsevice cu parcatul in fata blocului daca incurcam ciruculatia.

Poate citeste si politia locala sa ia masuri bune pt fluidizarea traficului



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


2 Raspunsuri

Am sesizat si Politia Locala dar am introdus si propunerea pe ordinea de zi a Comisiei de Securitate Rutiera.
Va multumesc!

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Au fost atentionati 7 conducatori auto in conformitate cu O.U.G. 195/2002 RMC.
Zona va fi monitorizata.
Va multumesc!

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

Gânduri pentru Noul An!

Gânduri pentru Noul An!

Publicată de Constantin Toma pe Luni, 14 ianuarie 2019

Raport 2 ani de mandat Primar Buzau

Cauta

Raspunsuri recente