{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Buna seara

Buna seata…am si eu o problema cu locul de parcaee…pe str Columbelor unii au loc de parcare cumparat..eu mi.am luat masina mai tarziu …cum este si cazul meu .au cate 2.3 masini si parcheaza una pe loc si celelalte in fata blocului meu si eu caut in alta parte…este corect??vreau un raspuns



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


1 Raspuns

Locurile de parcare intre blocuri au fost alocate functie de cererile primite la momentul incheierii contractelor care expira in 2022.
Pe strada Columbelor nu au fost alocate locuri de parcare de resedinta.
Va rog sa faceti o solicitare la URBIS pentru a identifica locul si pentru a gasi o solutie impreuna.
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare