{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Bună seara, vă aducem la cunoștință faptul că iluminatul public în cartier Micro XIV, Str. Concordiei, la bl. 48A,SC A și bl 48A,SC B, de 10-12 zile nu funcționează iluminatul public (2 neoane la cei doi stâlpi).

Servicii publice.



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


2 Raspunsuri

Am dat in lucru sesizarea !
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


In seara zilei de 17.12.2020 a fost remediata defectiunea sesizata !
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

Cauta sesizari

Raspunsuri recente