{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Buna ziua,Am facut o sesizare la Electrica Buzau pentru inlocuirea unui bec ars de la stalpul pentru iluminat stradal situat la intersectia strazilor Fagetului cu strada Carpati (in spatele casei de pe strada Carpati , nr. 19)Am fost redirectionat catre Primaria municipiului Buzau.Am rugamintea de a distribui aceasta solicitare catre compartimentul de resort.In speranta unei rezolvari afvorabile,Cu stima,



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


Nici un raspuns

Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare