{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Containere sticle

De mai mult de 5 săptămâni containerul pentru deșeuri de sticlă de lângă blocul 1I, bd. 1 Decembrie 1918, este plin. Trebuie, desigur, înlocuit.
Nu am sesizat până acum pentru că m-am gândit că lucrătorii Urbis pot vedea situația dacă se uită la mormanele de sticle goale de lângă tomberon. Se pare că nu au făcut nici o legătură. Respectivele mormane sunt curățate periodic, dar tomberonul e tot plin.
E jenant că trebuie să reclam așa ceva, dar, pe de altă parte,e neplăcut când sunt nevoit să las sticle pe trotuar (în speranța că vor fi, totuși, reciclate).



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


Nici un raspuns

Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

BUZĂU – FAPTE ȘI CIFRE

5 iunie 2016 – 5 iunie 2020

Primarul Municipiului Buzău Constantin Toma

Cauta sesizari