{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Curatenie RER!(Raspuns -datorie de anul trecut!)

Domnule primar,revin cu o problema ,poate nu de mare gravitate si importanta ,dar de dreptate si echitate!M-am plans intr-un comentariu anterior de faptul ca pe str Luminii nu trec cei de la RER si mi-ati raspuns ca strada este trecuta intr-un program de curatenie(maturare) saptamanala!Sunteti dus in eroare!Locuiesc de 15 ani pe aceasta strada si cu exceptia unor actiuni ocazionale ,gen curatenie de primavara ,nimeni de la RER nu trece cu anii!Am si intrebat niste flacai de ai lor ,care matura pe strazile adiacente ,Luceafarului ,Umbrei ,Dorobanti si chiar razand au spus ca Luminii nu-i ,,cuprinsa”!Deja ma simt jignit!Asfalt nu ,la sfantu asteapta ca vine nu stiu ce teava ,in secolul urmator,curatenie nu ,pt ce platim impozit ,pt un bec si ala chior???Daca e salubritate ,ca sa nu zic si dreptate apoi sa fie pt toti,dom’primar!Cu stima,



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


Nici un raspuns

Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

Cauta sesizari

Raspunsuri recente