{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Depozitarea gunoiului pe domeniul public

29 August am apelat la politia locala in jurul orei 21 pentru ca 2 persoane de ednie roma au aruncat dintr-o caruta moloz si materiale de constructie, politisti au identification persoanele si probabil au fost amendati, dar molozul a ramas la fata locului, Str. Santierului in zona Caii Ferate.



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


2 Raspunsuri

Voi verifica si vom lua masuri.
Va multumesc!

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Va informam ca s-au luat masuri de igienizare a zonei la care faceti referire.

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

Raport 2 ani de mandat Primar Buzau

Cauta

Raspunsuri recente