{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


domeniul public

Domnule primar, doresc să vă aduc la cunoștință că în urma sesizării din data de 27 septembrie 2018,nu s-a rezolvat nimic. Pe trotuarul str. Catinei din cart. Dorobanti 2 gardurile si wc-urile ilegale sunt tot acolo ba ca și o sfidare, că romii sunt stăpâni unde vor ei, depozitează vechituri și nisip pe stradă, obturând astfel trecerea mașinilor spre parcarea dintre blocuri.Cu speranța că se va rezolva ceva vă mulțumesc!



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


1 Raspuns

Politistii locali s-au deplasat la adresa mentionata pentru a verifica aspectele semnalate, unde au constatat ca faptele se confirma.
Proprietarul imobilului a fost sanctionat contraventional, iar terenul a fost adus la starea initiala.
Politistii locali vor monitoriza zona, iar in cazul in care se constata incalcarea normelor de convietuire sociala, se vor lua masurile legale.

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare