{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Domnule primar.

Va rog sa-mi mai permite-ti o intrebare. In una din zile ma deplasam prin fata scolii nr 15 si am observat un autoturism mazda parcat neregulamentar vizavi de paorta scolii. Numerele fusesera ridicate de echipajul de politie locala si la fata locului se pregatea ridicarea masini pe platforma. Cand o sa vad asemenea fapte si in cartierul meu unde sunt masini parcate pe trotuar, rulote parcate pe carosabil, autovehicule parcate pe carosabil ( la noi in cartier parcarea este moca ). Primaria nu are nevoie de bani sau nu au carburant sa ajunga pana in Mihai Viteazu echipajul de politie locala si platforma de ridicat masini. Politia locala a pus un afis pe o rulota in toamna afis care nu a rezistat 24 de ore. Cred ca cele de mai sus nu sunt lucruri tendentioase. Sunt lucruri care trebuiesc semnalate domnului primar.



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


1 Raspuns

Politia Locala face ridicari de masini pentru cazurile unde ne permite legea.
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare