{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Drum blocat

Domnule Primar
In dreptul trecerii de pietoni din zona scolii nr.6 exista un drum de acces pietonal catre cartierul Dorobanti .
Angajatii RER SUD Buzau au amplasat exact in dreptul acestui drum un container pentru reciclare sticle , dar fara nici o jena , exact pe acest drum de acces . Daca cineva vrea sa treaca cu un carucior de copil nu are pe unde sa treaca .Amplasarea acestui container banuiesc ca s-a facut cu avizul unei persoane din Primarie iar acea persoana cred , ca prin atributiile sale trebuia sa verifice daca a fost respectat acel aviz de amplasare sau poate ma insel si fiecare facem dupa cum ne taie capul….
Exact ca in ,, Cascadorii rasului”
Din respect fata de dumneavoastra nu am vrut sa fac niste poze si sa le distribui prin mediul online sau prin mass media pentru amuzamentul celor care le vad .
Multumesc anticipat pentru masurile pe care o se le luati



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


2 Raspunsuri

Vom verifica si vom lua masuri.
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


S-a reamplasat containerul pentru reciclare sticle.
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

Cauta sesizari

Raspunsuri recente