{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


DRUMURI

Bună ziua, domnule primar! Îmi pare rău că trebuie să vă rog să luați măsuri din nou în ceea ce privește strada Armoniei. După ce noul hotel sau ce o fi s-a racordat la canalizare, strada pare vandalizată. Branșarea la canalizare a fost făcută la sfârșitul lunii octombrie. Acum strada arată conform pozelor pe care vi le trimit alăturat. Vă rog mult să luați măsuri!!! Vă mulțumesc.



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


Nici un raspuns

Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

Cauta sesizari

Raspunsuri recente