{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Focar de infecție

Bună ziua
Va semnalez un aspect care ne afecteaza neplăcut pe noi, cei care locuim pe strada Clujului (mai precis aleea care face (legătura cu str. Turdei): la nr.16, se află un imobil care a fost închiriat unor persoane de etnie romă. Acum nu mai este locuit de nimeni însă în apropierea acestuia,pe terenul imprejmuit cu gard au fost lăsate grămezi de gunoaie, saci, nu stiu exact ce se află acolo, însă mirosul pe care îl emană este de nesuportat. Va rog sa ne sprijiniți/îndrumați în acest demers pentru curățarea locului deoarece noi nu putem să acționăm nefiind în proprietatea noastră și, mai mult, mirosul emanat pare sa fie de la un cadavru în descompunere (vreun animal, sau resturi alimentare).
Va multumesc,



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


Nici un raspuns

Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare