{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Gropi pe carosabil, masini parcate in intersectie

Buna ziua
La intersectia str Grigore Alexandrescu si Tabacari au aparut 3 gauri adanci in asfalt, de aprox 20 cm fiecare, un adevarat pericol pentru roțile masinilor si bicicletelor.
In aceeasi intersectie sunt parcate ilegal, la mai putin de 25 m de ea, mai multe masini cu nr straine sau fara numere de inmatriculare. Impiedica buna circulatie si asigurarea in intersectie. Candva era o oglindă convexă dar au spart-o huliganii si nu a mai fost înlocuită.
Va rog sa dispuneti masuri.
Multumesc!



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


Nici un raspuns

Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare