{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


gunoi luminator bloc 41

Buna ziua dl. Primar. De cand a aparut Sacul galben in Blocul 41 din cartierul Micro 14 – ne confruntam cu asemenea gunoi in luminatorul blocului – este putin cam insalubru sa treci in fiecare zi si sa vezi tot felul de gunoaie aruncate la voia intamplari. Mai nou gunoiul menajer este aruncat acolo. Presedintele de asociatie da vina pe RER.

Noi ce trebuie sa facem sa fim in rand cu civilizatia? Poate Politia Locala va lua masurile necesare – nu toata ziua la seminte



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


1 Raspuns

Va informez faptul ca nu se mai depoziteaza deseurile menajere in iluminatorul blocului, deoarece Asociatia de Proprietari a amenajat un loc special pentru depozitarea acestora.
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

Gânduri pentru Noul An!

Gânduri pentru Noul An!

Publicată de Constantin Toma pe Luni, 14 ianuarie 2019

Raport 2 ani de mandat Primar Buzau

Cauta