{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Gunoi pe strada

Buna ziua,va rog sa ne ajutati cu o problema legata de fundatura de pe strada capitan aviator mircea badulescu(probabil la 50 m de primarie si in spatele unui sediu rer),pe aceasta fundatura sunte foarte multe gunoaie si pubelele de gunoi sunt aruncate efectiv in mijlocul strazii,ingreunand practic circulatia auto



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


Nici un raspuns

Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

Gânduri pentru Noul An!

Gânduri pentru Noul An!

Publicată de Constantin Toma pe Luni, 14 ianuarie 2019

Raport 2 ani de mandat Primar Buzau

Cauta

Raspunsuri recente