{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Gunoiul Cartierul Mioritei

Buna ziua,

Revin cu o sesizare pe care nimeni nu o ia in seama. Exista o problema majora cu cei care aduc gunoaiele de la case si se le depoziteaza la tomberoanele blocurilor. Nu mi se pare normal pentru ca noi platim pentru aceste gunoaie, plus mirosul insuportabil. Va rog sa luati masuri. Poza atasata este din data de 03 octombrie 2019. Plus lipsa locurilor de parcare, „asfaltul” plin de gropi. Toata strada Miorietei este praf.



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


1 Raspuns

Strada Mioritei este in plan de asfaltare, inclusiv parcarile din zona.
Pentru prima problema vom intensifica controalele in zona cu Politia Locala !
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare