{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Iluminat public

Cu deosebit respect va aduc la cunoștința ca de circa un an de zile pe Aleea Dumbrava sunt 3 stâlpi de iluminat care nu funcționează sau funcționează cu intermitente.



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


2 Raspunsuri

Vom actiona.
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Problema a fost solutionata in seara zilei de 17.11.2020.
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

Cauta sesizari

Raspunsuri recente