{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


iluminat public

buna ziua domn primar. stau si eu pe strada fundatura garlei si la al doilea stalp de la intre pe strada este un stalp cu bec pe el si merge 2 min dupa care se stinge cateva secunde si se aprinde iar. nu stiu daca asa trebuie sa fie sau nu. multumesc mult



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


1 Raspuns

Se vor lua masuri.
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare