{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Iluminat public

In zona Kaufland Sud pana spre intersectia cu Soseaua de Centura sunt probleme cu iluminatul public. Am numarat doar 2-3 lampi LED (pe stalpi) functionale. Poate se remediaza situatia caci e pacat de intrarea in Buzau proaspat reamenajata. Va multumesc si succes in continuare!



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


1 Raspuns

Vom verifica si vom lua masuri.
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare