{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Iluminat strada str. Ghe. Doja colt cu str. Democrației

Iluminatul stradal pe str. Ghe. Doja colt cu str. Democrației nu mai funcționează de aproximativ 2 luni. Stâlpul este la circa 30 – 40 m pe stânga de la intrarea din str. Democrației.
Daca se rezolvă iluminatul trebuie toaletat și copacul de lângă stâlp (becul nu luminează strada).



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


1 Raspuns

Am dat problema spre rezolvare.
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

BUZĂU – FAPTE ȘI CIFRE

5 iunie 2016 – 5 iunie 2020

Primarul Municipiului Buzău Constantin Toma

BUZĂU - FAPTE ȘI CIFRE,5 iunie 2016 - 5 iunie 2020Constantin Toma, Primarul Municipiului Buzău

Publicată de Constantin Toma pe Joi, 4 iunie 2020

Cauta sesizari

Raspunsuri recente