{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Iluminat stradal

Locuiesc Pe Str Simila intrarea din Bazalt… Vreau să vă aduc la cunoștință următoarea problemă în legătură cu iluminatul stâlpilor care nu mai funcționează corespunzător.Va mulțumesc anticipat!! Și sper să se rezolve cât mai curând posibil!!



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


2 Raspunsuri

Am dat problema spre rezolvare.
Multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


In seara zilei de 19.05.2020 au fost remediate defectiunile survenite in alimentarea cu energie electrica a stalpilor de iluminat public amplasati pe strada Simila.
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

BUZĂU – FAPTE ȘI CIFRE

5 iunie 2016 – 5 iunie 2020

Primarul Municipiului Buzău Constantin Toma

BUZĂU - FAPTE ȘI CIFRE,5 iunie 2016 - 5 iunie 2020Constantin Toma, Primarul Municipiului Buzău

Publicată de Constantin Toma pe Joi, 4 iunie 2020

Cauta sesizari

Raspunsuri recente