{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Iluminat stradal (437)

Pe Aleea Gladiolei sunt trei stalpi pe care sunt montate corpuri de iluminat.Doua dintre cele 3 corpuri nu functioneaza corect, unul se intrerupe la intervale mai mari de timp, cam 1 ora, este vorba de cel de langa locul de joaca, iar cel amplasat la mijlocul aleii nu functioneaza 90% din timp, are perioade foarte scurte cand se aprinde dupa care ramane stins. Mentionez ca este o problema ce dureaza de cel putin 3 ani, s-au mai facut sesizari dar nu s-a rezolvat nimic .In acwasta perioada, la umbra intunericului au fost sparte masini, se strang tot felul de gasti ce fac galagie, sparg tot felul de obiecte, distrug locul de joaca si totul favorizat de intuneric.



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


2 Raspunsuri

Vom actiona.
Va multumesc!

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


In seara zilei de 04.12.2020 au fost solutionate problemele mentionate pe Aleea Gladiolei.
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

Cauta sesizari

Raspunsuri recente