{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Iluminat stradal defect pe Aleea Zorilor

Stimate domnule primar!
În numele locuitorilor din blocurile situate pe aleea Zorilor, din municipiul Buzău, adică din blocurile 15 A, 15 cu scările A, B, și C, 16 cu scările A, B și C și 91, vă aduc la cunoștință că de câteva zile pe aleea susmenționată nu mai funcționează iluminatul stradal.
Totodată, dacă aveți posibilitatea să luați legătură cu factorii de răspundere de la RER, privind curățenia de pe această alee, întrucât de aproximativ o lună, în dreptul scării B a locului 15 există o grămadă de resturi vegetale, rezultate probabil în urma toaletării unor arbori sau a gardului viu, care este ocolită intenționat de lucrătorii RER care asigură curățenia stradală, existând riscul de a se transforma în loc de depozitare a gunoiului.
În speranța unei rezolvări favorabile a celor două probleme expuse, adică aceea a iluminatului stradal și a grămezii de resturi vegetale de pe Aleea Zorilor, vă mulțumim anticipat!
Cu deosebit respect,



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


1 Raspuns

Vom lua masuri !
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

Raport 3 ani de mandat Primar Buzău

Trei ani de munca la primaria Buzau

Constantin Toma- 3 ani de muncă la Primăria Buzău.

Publicată de Constantin Toma pe Luni, 2 septembrie 2019

Raport 2 ani de mandat Primar Buzău

Cauta