{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Iluminat stradal zona Bazar

Iluminatul stradal din Zona Bazar nu funcționează de cateva nopți, a mai fost aceasta problema si acum 2 /3 săptămâni și hotii de masini si -au facut ,,meseria,,.
Nu stiu daca este economie de energie cu carantina asta sau este defecțiune,dar nu este normal ca in plin centru sa fie bezna totală.



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


1 Raspuns

In data de 01.04.2020 au fost remediate defectiunile retelei subterane de alimentare cu energie electrica a stalpilor de iluminat public amplasati in zona Bazar.
Va multumesc!

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare