{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Iluminat stradal

Buna seara domnule primar, va rog sa ne ajutati si pe noi cu o problema privind iluminatul public. La intersecția strazilor Columbelor cu Baladei, becul nu mai functioneaza de vreo 3 nopti si este destul de rau, se insereaza devreme, vin si copii de la scoala etc. Va mulțumesc!



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


2 Raspunsuri

Vom verifica si vom lua masuri !
Va multumesc.

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Va aduc la cunostinta faptul ca in seara zilei de 16.11.2018 au fost remediate defectiunile aparute in alimentarea cu energie electrica a stalpului de iluminat public amplasat la intersectia strazilor Columbelor si Baladei din municipiul Buzau.

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare