{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Iluminatul public. Buna ziua .Pe strada CRINULUI, de vineri seara , nu mai funcționează iluminatul public de pe stâlpi iar becul din dreptul imobilului cu numărul 10 , funcționează ca o organizație de lumini….Mulțumesc

Bezna pe strada CRINULUI.



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


1 Raspuns

Vom actiona !
Va multumesc.

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

Raport 2 ani de mandat Primar Buzau

Cauta

Raspunsuri recente