{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Indicator rutier nerespectat

Buna ziua! In urma cu aproximativ o saptamana, v am sesizat faptul ca indicatorul rutier care avertizeaza ca stationarea este interzis in zona pietei Dorobanti 2,nu este respecat. Mi ati raspuns ca veti inainta sesizarea Politiei Locale, dar, nu am vazut pe nimeni de atunci. Revin astazi si cu fotografii facute cu o jumatate de ora inainte. Poate, de data asta, veti lua masuri mai severe.



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


1 Raspuns

Politia Locala monitorizeaza permanent zona. Numai ieri au fost aplicate 3 sanctiuni. Trebuie sa respectam si agentii economici din zona care au nevoie sa faca aprovizionarea magazinelor.
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

Raport 3 ani de mandat Primar Buzău

Trei ani de munca la primaria Buzau

Constantin Toma- 3 ani de muncă la Primăria Buzău.

Publicată de Constantin Toma pe Luni, 2 septembrie 2019

Raport 2 ani de mandat Primar Buzău

Cauta sesizari

Raspunsuri recente