{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Inlocuire bec ars la stalpul de iluminat,str.Unirii Nord,bl.24 A

Va rog frumos sa inlocuiti becul ars la stalpul de iluminat,in spatele blocului, pe str.Unirii Nord,bl.24A.Trebuie inlocuit becul la cel de al doilea stalp,primul stalp este cel care da in str.Prutului.Va multumesc anticipat!



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


2 Raspunsuri

Vom lua masuri.
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Va aduc la cunostinta faptul ca in seara zilei de 20.02.2019 au fost remediate defectiunile aparute in alimentarea cu energie electrica a stalpului de iluminat public amplasat in parcarea din spatele blocului 24A din cartierul Unirii Nord din municipiul Buzau.
Va multumesc.

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

Gânduri pentru Noul An!

Gânduri pentru Noul An!

Publicată de Constantin Toma pe Luni, 14 ianuarie 2019

Raport 2 ani de mandat Primar Buzau

Cauta

Raspunsuri recente