{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Lampa defecta.

Va salut!
Pe stada Vasile Conta(are50M) sunt doi stalpi de iluminat, cel dinspre strada Vasile Golea(in fata unei case mari) lampa nu se aprinde.
Acum ceva timp in urma a fost o echipa de tehnicieni care au incercat sa o repare, au spus ca v.or monta provizoriu un bec care ilumina(alb), provizoriu pana la confirmarea unui sef pentru inlocuirea intregi lampi(vrajeala ieftină, am banuit ca asa va ramane asa de atunci).
Va rog sa trimiteti o echipa competenta, sa inlocuiasca toata lampa daca acolo este intradevar problema.
Mulțumim!



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


1 Raspuns

In seara zilei de 08.11.2019 a fost restabilita alimentarea cu energie electrica a stalpului de iluminat public amplasat pe strada Vasile Conta.
Va multumesc!

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

BUZĂU – FAPTE ȘI CIFRE

5 iunie 2016 – 5 iunie 2020

Primarul Municipiului Buzău Constantin Toma

BUZĂU - FAPTE ȘI CIFRE,5 iunie 2016 - 5 iunie 2020Constantin Toma, Primarul Municipiului Buzău

Publicată de Constantin Toma pe Joi, 4 iunie 2020

Cauta sesizari

Raspunsuri recente