{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Lampă iluminat stradal nefuncțională

Bună ziua! Lampa ce iluminează zona din spatele blocului 6, strada Aleea Castanilor, cea care ”a crescut” împreună cu stâlpul pe care este așezată, prin acoperișul unei anexe a Consiliului Județean, nu mai funcționează.



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


2 Raspunsuri

Verificam si actionam.
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


In cadrul lucrarilor de sistematizare a parcarii adiacente blocului 6, se va amplasa un alt stalp de iluminat public in zona mentionata.
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

BUZĂU – FAPTE ȘI CIFRE

5 iunie 2016 – 5 iunie 2020

Primarul Municipiului Buzău Constantin Toma

Cauta sesizari

Raspunsuri recente