{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Lipsă asfalt / stradă cu ciment vechi crăpat site pământ

Bună seara. Vă aduc și eu în atenție intrarea pe Aleea Lăcrămioarei dinspre strada Leului din Dorobanti 1. Este o porțiune de 40-50 m ce face accesul către blocul 30B și alte 5-6 învecinate. Strada este din ciment vechi crăpat și plin de gropi. Nu a fost niciodată reparat. De asemenea parcarea blocului 30B este din pământ. Cred că este singura stradă și parcare din Dorobanti 1 neasfaltate niciodată. Vă rog să verificați la fața locului și poate găsiți resursele necesare pentru o asfaltare măcar temporară. Precizez că aleea Lăcrămioarei a fost asfaltată anul trecut exact până în parcarea din apropierea blocului 30B. Nu cunosc motivul pentru carte asfaltarea nu a mai continuat până la sfârșitului străzii. Mulțumesc.



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


1 Raspuns

In primavara vom reincepe si in Dorobanti reabilitarea strazilor, trotuarelor si parcarilor.
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

BUZĂU – FAPTE ȘI CIFRE

5 iunie 2016 – 5 iunie 2020

Primarul Municipiului Buzău Constantin Toma

BUZĂU - FAPTE ȘI CIFRE,5 iunie 2016 - 5 iunie 2020Constantin Toma, Primarul Municipiului Buzău

Publicată de Constantin Toma pe Joi, 4 iunie 2020

Cauta sesizari

Raspunsuri recente