{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Lipsă iluminat stradal

Bună seara. Vă rog să verificați intrarea pe Aleea Lăcrămioarei dinspre strada Leului din Dorobanti 1. Nu este nici un stâlp de iluminat public spre blocul 30B. Practic este foarte dificil să te deplasezi pe jos. Mulțumesc.



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


1 Raspuns

Se va verifica si lua masuri daca este posibil.
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare