{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Loc de joaca periculos. Posibile accidente copii.

Buna ziua.
In speranta ca nu raspundeti doar celor care va felicita pentru realizarile avute, doresc sa va adresez rugamintea de a dispune masurile necesare inlocuirii mai multor segmente din locul de joaca pentru copii dispus in Cartierul Orizont, dupa cum urmeaza:
1. Toboganele sunt DISTRUSE (picior de sustinere LIPSA, trepte LIPSA la scarile aferente);
2. Leaganele sunt ruginite si instabile;
3. Balansoarul ruginit si partial distrus;
4. Loc de joaca in nisip DISTRUS;
5. Poarta acces lipsa;
6. Gard partial distrus.

ACEST LOC DE JOACA ESTE UN ADEVARAT PERICOL PENTRU COPII!

Totodata, doresc sa va aduc la cunostinta ca este o mizerie ingrozitoare deoarece cosurile de gunoi se golesc, POATE, o data la doua saptamani.
Cu respect,
Un locuitor al orasului BZ



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


Cuvinte cheie

1 Raspuns

Voi verifica situația și vom lua măsuri ! Am deschis acest site pt a rezolva problemele sesizate de buzoieni !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare