{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Masina abandonata

Buna seara,
In spatele blocului O1 (Unirii Sud, intrare Aleea Arinului) exista o masina parcata care nu a mai fost miscata de cateva luni.
Nr masina: Buzau-88-DEN
La o verificare rapida,pare ca nu detine asigurare RCA



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


2 Raspunsuri

Voi trimite Politia Locala acolo !
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


In urma verificarii a rezultat ca autoturismul cu numarul de inmatriculare BZ.88.DEN nu face obiectul Legii nr.421/2002 privind regimul juridic al vehiculelor fara stapan sau abandonate.
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

Gânduri pentru Noul An!

Gânduri pentru Noul An!

Publicată de Constantin Toma pe Luni, 14 ianuarie 2019

Raport 2 ani de mandat Primar Buzau

Cauta