{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


Mașină abandonată

Bună ziua, în parcarea din spatele blocurilor 17 anexa A B și C se află un autoturism parcat anapoda față de restul și nemișcat de foarte mult timp, am rugămintea să aplicați legea cu privire la autoturismele abandonate pe domeniul public, o zi frumoasă!



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


Nota autor:
Am uitat să specific că această parcare se află pe strada Traian Vuia

1 Raspuns

In urma verificarilor efectuate de agentii din cadrul Directiei de Politie Locala, Serviciul Circulatie si Disciplina Rutiera, s-a constatat ca autoturismul cu numarul de inmatriculare BZ.02.ZBI nu face obiectul Legii nr.421/2002 privind regimul juridic al vehiculelor fara stapan sau abandonate pe terenuri apartinand domeniului public sau privat al statului ori al unitatilor administrativ-teritoriale.
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

Gânduri pentru Noul An!

Gânduri pentru Noul An!

Publicată de Constantin Toma pe Luni, 14 ianuarie 2019

Raport 2 ani de mandat Primar Buzau

Cauta

Raspunsuri recente