{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


masina parcata pe spatiul verde.

buna seara,in spatele blocului,adresa-ALEEA BUJORULUI;NR.3;BL.10A;SC.A;DOAMNA DE LA PARTER,ISI PARCHEAZA MASINA,IN GRADINA BLOCULUI,CU TOATA CA,ARE LOC DE PARCARE INCHIRIAT DE LA PRIMARIE,LOC,CU NR.131.CU ACEASTA DOAMNA,CARE A FOST AVERTIZATA,DE MAI MULTE ORI DE PRIMARIE,ESTE O PROBLEMA,POATE O BAGA IN APARTAMENT.LUATI MASURI VA ROG.IMI PARE RAU CA,VA DERANJEZ,STIIND CA AVETI O GRAMADA DE TREABA,DAR UNII TREBUIE CIVILIZATI PRIN LEGE.CU STIMA!



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


1 Raspuns

Am dat problema spre rezolvare la Politia Locala.
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

BUZĂU – FAPTE ȘI CIFRE

5 iunie 2016 – 5 iunie 2020

Primarul Municipiului Buzău Constantin Toma

BUZĂU - FAPTE ȘI CIFRE,5 iunie 2016 - 5 iunie 2020Constantin Toma, Primarul Municipiului Buzău

Publicată de Constantin Toma pe Joi, 4 iunie 2020

Cauta sesizari

Raspunsuri recente