{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


masina

Pe langa Zidul Episcopiei, pe unde e blocul de garsoniere 18 I e un vw abandonat cu nr BZ DON. Are stergatoarele ridicate déjà de catre riverani.
Zace acolo de luni de zile cu rotile sparte si e vai de el!



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


1 Raspuns

Autoturismul la care faceti referire nu se incadreaza in prevederile Legii nr.421/2002.
Va multumesc !

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare