{1 - 24} GriGri
{25 - 49} VerdeVerde
{50 - 499} AlbastruAlbastru
{500 - 4999} PortocaliuPortocaliu
{5000 - 24999} RosuRosu
{25000+} NegruNegru

Te rog confirma ca doresti sa raportezi asta pentru a fi verificat de un administrator.


masini abandonate

Pe strada lt. col. Gheorghe Iacob in fata la Oficiul de pedologie este o Dacia Nova abandonata.
Are rotile lasate este plina de praf si cred ca nu a mai fost luata de acolo de luni de zile. Are nr. B 72 LYD.
Tot pe aceeasi strada pe la nr. 7 prin fata este un Chevrolet negru tot la fel abandonat, dar asta a fost mai inventiv si-a luat nr. de inmatriculare de pe masina.
In micro 3, in fata la blocul G1 nu s-a rezolvat problema, azi dimineata pe la orele 8 erau in continuare 2 masini parcate direct pe trotuar. Am impresia ca pe timpul noptii mai mult le lasa acolo, ziua dispar!



Confirma ca nu vrei alerte prin email pentru sesizarea ta.


1 Raspuns

Am trimis Politia Locala acolo !
Se vor lua masuri !
Problema este ca trebuie sa se indeplineasca niste norme pentru a putea ridica o masina.
Va multumesc.

Confirma ca doresti sa alegi acest raspuns ca fiind "Cel mai bun raspuns" la sesizarea ta.


Doar Primarul poate raspunde acestei sesizari.

Membru existent, Autentificare
Nu esti membru inca? Inregistrare

Raport 2 ani de mandat Primar Buzau

Cauta

Raspunsuri recente